Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance Group

  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu Oddziału i bieżących spraw biura

  • Codzienna współpraca z Dyrektorem Oddziału oraz współpracownikami

  • Bezpośrednia obsługa klienta w tym sprzedaż własna ubezpieczeń

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie w pracy z klientami

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Odwiedź nas na: www.compensa.pl

Przewiń do profilu firmy