Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

Nowel Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych (prowadzenie i archiwizacja korespondencji, przygotowywanie dokumentów, redagowanie pism, kompleksowa organizacja i obsługa spotkań);
  • Przygotowanie raportów, prezentacji, materiałów informacyjnych na zlecenie przełożonego;
  • Prowadzenie ewidencji związanej z powierzonym mieniem firmy;
  • Stały kontakt z podwykonawcami w celu zamawiania towarów i usług;
  • Obsługa klientów w zakresie bieżącego wystawiania zleceń sprzedaży, dowodów dostaw, faktur;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, prawo lub pokrewne),
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 8:00 -17:00,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
  • Parking dla pracowników,
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • bony towarowe

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Specjalista ds. administracji, Legionowo