Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Media ExpertO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Specjalisty ds. Administracji
miejsce pracy: Łódź

Zawsze masz traktować człowieka jako cel sam w sobie, a nie tylko środek do celu - pisał Immanuel Kant. Bo człowiek jest najważniejszy. Zawsze.

Jeśli też tak uważasz, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • dobrą pensję zawsze na czas i atrakcyjny system premiowy
  • szansę na awans
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • obiady za złotówkę
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • wprowadzanie i monitorowanie ewidencji czasu pracy
  • kontrola dokumentacji pracowniczej związanej z czasem pracy
  • wprowadzanie planu pracy do wewnętrznego systemu
  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • tworzenie i aktualizowanie raportów KPI
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • zadania zlecone - związane z obsługą administracyjną magazynu (np. przydzielanie szafek, ubrań roboczych oraz kart pracowniczych)

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • wykształcenia wyższego – preferowane kierunki:
    zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja, finanse, rachunkowość
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności, dokładności oraz analitycznego myślenia”

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne