Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Przemysłu Skórzanego

  • Zgierska 73, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zgierska 73

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i bieżąca obsługa zakupów administracyjno-biurowych (wyposażenia, artykułów biurowych, art. czystości, odzieży roboczej, BHP itp.)

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie zapytań ofertowych dot. zakupów towarów i usług poniżej progu stosowania ustawy PZP

  • Administracyjne wsparcie dla pracowników

  • Nadzór nad gospodarką magazynową

  • Koordynowanie i nadzór nad usługami firm zewnętrznych, dostawcami usług i sprzętu, serwisowych, sprzątających, ochrony

  • Prowadzenie prac związanych z wynajmem powierzchni oraz wystawianie niezbędnych dokumentów i faktur

  • Ewidencjonowanie i nadzór nad wyposażeniem - dbanie o dostępność narzędzi pracy i wyposażenia biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

  • 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze administracja, obsługa klienta,

  • Znajomość techniki pracy biurowej, w tym dobra umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym oraz MS Office

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność, dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, dokładność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilne warunki pracy i wynagrodzenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w jednostce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych w tym: „wczasy pod gruszą”, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie grupowe na dogodnych warunkach.

O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Skórzanego jest doświadczoną jednostką z 70letnim doświadczeniem, której celem jest wspieranie polskiej gospodarki, głównie w obszarze dziedzin przemysłu: garbarskiego, obuwniczego, włókienniczego, barwiarskiego, tworzyw sztucznych, ochrony środowiska i przemysłu spożywczego. Posiadamy akredytowane laboratoria badawcze, zakłady naukowe, zakład podologii i ergonomii, centrum szkoleń, centrum ekspertyz, ośrodek certyfikacji.

Kreujemy innowacje transferując wiedzę między nauką a biznesem.