Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Contrain Group sp. z o.o.

  • 3 Maja 14A, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

3 Maja 14A

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Recepcji

  • zarządzanie korespondencją firmy

  • obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych

  • przygotowanie sal konferencyjnych na spotkania oraz obsługa spotkań

  • zadania administracyjne związane z bieżącą obsługą biura

  • koordynacja zamówień wewnętrznych

Nasze wymagania

  • posiadasz wysoki poziom kultury osobistej i jesteś osobą dynamiczną

  • odpowiedzialność, komunikatywność i proaktywna postawa to Twoje mocne strony

  • masz doświadczenie w pracy z pakietem Office

  • znasz język angielski przynajmniej na poziomie A2

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B (warunek koniczny)

  • jesteś gotowa/y do szybkiego rozpoczęcia pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

  • kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do stanowiska

  • przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie równowagi między pracą, a życiem prywatnym

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość nauki języków obcych, bonusy finansowe

  • pracę w firmie, która kieruje się etyką, dba o środowisko, jest liderem inteligentnych rozwiązań HR

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • programy prozdrowotne dla pracowników

  • benefity finansowe

Contrain Group Sp. z o. o. to grupa kapitałowa, która powstała z myślą o ludziach. Od ponad dwudziestu lat służymy pomocą naszym Klientom w efektywnym pozyskiwaniu i zarządzaniu wykwalifikowaną kadrą różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości. Współpracujemy z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski, Holandii i Niemiec działającymi w branży rolniczej, ogrodniczej, produkcyjnej, a także logistycznej i przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do wysłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem w tytule: „Pracownik Administracyjny”