Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji Logistyki

Global Colors Polska S.A.O firmie

Global Colors Polska S.A.

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Firma Global Colors Polska S.A. lider należący do międzynarodowej grupy producentów koncentratów oraz dodatków uszlachetniających do tworzyw sztucznych, z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie administracji działu logistyki. Wspomaganie  i realizację procesów związanych z zakupami materiałów technicznych, surowców i towarów.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikacyjna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu działań,
  • Samodzielność, inicjatywa i nastawienie na realizację celów,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoce rozwinięta zdolność komunikacji,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,
  • Bogaty pakiet socjalny: (m. in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci oraz bony świąteczne, dofinansowanie do posiłków, możliwość nauki j.angielskiego i niemieckiego),
  • Przyjazną atmosferę i wysoki standard pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

W ofercie prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę firmie Global Colors Polska S.A. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia. UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018 roku (zwanym dalej RODO) od dnia 25 maja 2018 roku informujemy, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Global Colors Polska S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Szkolnej 15, KRS 26459.
  2. Dane kontaktowe 77 4886820
  3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dokonywane (na pod. art. 6 ust 1 pkt. a RODO, na podstawie zgody, w celu realizacji procesu rekrutacji.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: pocztą na adres GCP S.A. ul Szkolna 15 47 225       K-Koźle,
  5. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane do 5 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.
  6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie będą udostępniane takim odbiorcom jak podmioty świadczące usługi hostingowe.
  7. Informuję, iż Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne