Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Logistyki

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

Specjalista ds. Administracji LogistykiNumer ref.: PKA_20_CEN_2021

 Opis stanowiska:

  • Udział w realizowanych Projektach i Przedsięwzięciach, w tym projektach inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych w charakterze członka zespołu projektowego jak i kierownika projektu;
  • Udział w procesie legislacyjnym w obszarze działalności spółki;
  • Nadzór nad terminową realizacją zadań oraz wsparcie administracyjne Działu;
  • Opracowywanie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz praca z umowami;
  • Prowadzenie negocjacji i uzgodnień z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi;
  • Raportowanie z realizacji zadań Działu w tym przygotowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zapewniające odpowiednie kwalifikacje; preferowana logistyka, prawo lub administracja;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość branży LNG i CNG będzie dodatkowym atutem;
  • Certyfikat potwierdzający wiedzę z obszaru zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem;
  • Sumienność, dokładność i terminowość;
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne