Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Specjalista ds. Administracji Logistyki

    PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.O firmie

    • Warszawa, mazowieckie

    • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
    • Rekrutacja zdalna
    • Umowa o pracę
    • Pełny etat
    • Specjalista (Mid / Regular)

    PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

    Specjalista ds. Administracji LogistykiNumer ref.: PKA_20_CEN_2021

     Opis stanowiska:

    • Udział w realizowanych Projektach i Przedsięwzięciach, w tym projektach inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych w charakterze członka zespołu projektowego jak i kierownika projektu;
    • Udział w procesie legislacyjnym w obszarze działalności spółki;
    • Nadzór nad terminową realizacją zadań oraz wsparcie administracyjne Działu;
    • Opracowywanie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz praca z umowami;
    • Prowadzenie negocjacji i uzgodnień z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi;
    • Raportowanie z realizacji zadań Działu w tym przygotowywanie prezentacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe zapewniające odpowiednie kwalifikacje; preferowana logistyka, prawo lub administracja;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Znajomość branży LNG i CNG będzie dodatkowym atutem;
    • Certyfikat potwierdzający wiedzę z obszaru zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem;
    • Sumienność, dokładność i terminowość;
    • Dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;
    • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;
    • Atrakcyjną pracę w dynamicznym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Ogłoszenie archiwalne