Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

ALTO

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczyć w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, w tym eventów dla klientów i pracowników biura;

  • prowadzić i zarządzać kalendarzami zespołu, przyjmować gości i obsługiwać połączenia telefoniczne, odpowiednio je kierując do pracowników;

  • dbać o pozytywny wizerunek firmy i wygląd biura;

  • zamawiać artykuły biurowe, spożywcze i przemysłowe;

  • przyjmować, rejestrować i rozdzielać korespondencję przychodzącą jak również rejestrować i nadawać korespondencję wychodzącą;

  • rejestrować faktury w systemie, koordynować ich obieg;

  • obsługiwać główną skrzynkę firmową biura w Lublinie;

  • nadzorować obieg i archiwizację dokumentacji, w tym skanować i prowadzić różne ewidencje dokumentów przechowywanych w biurze jak i na terenie zewnętrznego archiwum;

  • organizować krajowe oraz zagraniczne podróże służbowe;

  • zapewniać wsparcie dla przełożonych w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami;

  • wystawiać faktury za usługi;

  • obsługiwać system CRM;

  • ściśle współpracować z innymi działami w firmie tj. HR, Controling, Marketing wspierając je w codziennych zadaniach;

  • dodatkowo brać aktywny udział w życiu całej firmy przez co mogą pojawiać się inne zadania ustalane w miarę potrzeb przełożonego;

Nasze wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku w dziale administracji;

  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2);

  • wykształcenia wyższego;

  • bardzo dobrej umiejętności obsługi programów MS Office (w szczególności Power Point, Word) oraz urządzeń biurowych;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • punktualności i odpowiedzialności;

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz zdolności komunikacyjnych;

  • podzielności uwagi oraz umiejętność ustalania priorytetów;

  • umiejętności pracy w zespole;

Mile widziane

  • doświadczenia w pracy w kancelarii podatkowej/consultingu

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ciekawe zadania, możliwość realizowania własnych pomysłów, proponowania rozwiązań

  • zgrany zespół, który wspiera i ma dużo energii 😊

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 140 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie.

W związku z dynamicznym rozwojem otwieramy nowe biuro lokalne w Lublinie. Szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, aplikuj do Nas.

Przewiń do profilu firmy