Oferta pracy

Specjalista ds. administracji magazynowej

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Transmisyjna 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Schenker Sp. z o.o.

Transmisyjna 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa procesów magazynowych.

  • Sporządzanie raportów i analiz.

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem zagranicznym (w j.angielskim).

  • Współpraca z działem transportu.

  • Zaangażowanie w optymalizowanie procesów obsługi klienta za pomocą narzędzi LEAN Management.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie średniozaawansowanym.

  • Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (bez pracy w godzinach nocnych).

  • Doświadczenie w pracy biurowej, szczególnie w branży logistycznej,

  • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS) – mile widziane.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego – mile widziane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Premię miesięczną.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy