Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji magazynowej

  • Łubna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy spółką z Grupy OEX posiadającą ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Oferujemy także usługi z obszaru e-procurement i e-delivery. Realizujemy projekty dla kilkuset klientów.
    Miejsce pracy: Łubna (pow. piaseczyński)

     Zakres obowiązków:

    • kontrola dokumentacji magazynowej – realizowanie wydań i przyjęć
    • obsługa systemu magazynowego
    • prace administracyjno – biurowe
    • komunikacja z Kierownikiem Zmianowym i Kierownikiem Grupy celem zapewnienia ciągłości obsługi zadań w dziale
    • bieżące raportowanie do Kierownika Administracji
    • przygotowywanie dokumentacji magazynowej oraz jej nadzór i archiwizacja
    • raportowanie ilości zleceń wydanych z magazynu zgodnie z harmonogramem
    • raportowanie na temat błędów wydania paczek z magazynu
    • nadzór nad dokumentacją inwentaryzacyjną

    Oczekiwania:

    • bardzo dobry angielski w mowie i piśmie warunek konieczny
    • minimum średnie wykształcenie
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office
    • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami WMS
    • wysoka kultura osobista, motywacja do pracy
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
      (dwie zmiany 7:00-15:00 i 13:00-21:00)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii
    • dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.
    • pakiet szkoleń
    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych”.