Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji magazynowej

GXO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Osła (pow. bolesławiecki)

    Osła (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań operacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji w obszarze zapewnienia zgodności stanów magazynowych

  • Identyfikowanie i eliminowanie przyczyn powstawania niezgodności magazynowych

  • Ustalanie bieżącego stanu magazynowego poprzez identyfikację nadwyżek, braków, produktów zawieszonych, a także potwierdzanie zgodność produktów z ich lokalizacją

  • Wspieranie obszarów operacyjnych w pracy nad utrzymaniem jakości stanów magazynowych oraz ciągłym doskonaleniem zgodności stanów magazynowych

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarach magazynowych

  • Ścisła współpraca z kierownikiem danego obszaru oraz raportowanie zgodnie z potrzebami przełożonych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne, wliczając doskonałą umiejętność analizy danych.

  • Wiesz jak obsługiwać pakiet MS Office, a Twoja znajomość programu Excel jest na poziomie średniozaawansowanym.

  • Posiadasz umiejętność analizy i interpretacji danych.

  • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – w zakresie kontaktu z pozostałymi członkami zespołu oraz innymi obszarami organizacji.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania.

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w nocy i w weekendy.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw języka angielskiego.

  • Doświadczenie w pracy z gospodarką magazynową / inwentaryzacją ciągłą w obszarze logistyki lub produkcji.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy GXO.

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy.

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym m.in.: bezpłatne ciepłe posiłki na miejscu, nauka języka angielskiego, dojazdy do pracy z trzech lokalizacji: Bolesławiec, Złotoryja, Chocianów, świadczenia z ZFŚS.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • system kafeteryjny MOTIVZER

Jesteśmy dumni z wysokiej kultury współpracy, w której oferujemy wsparcie i rozwój naszych pracowników. W zamian za zaangażowanie, motywację i entuzjazm, oferujemy najlepsze atrakcyjne miejsce pracy w regionie. Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić jeden wielki krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, rozwój Twojej kariery jest zaledwie o jedno kliknięcie.

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Przewiń do profilu firmy