Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Magazynowej

Ejko Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

Ejko Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Radonice (pow. warszawski zachodni)

EJKO SP. Z O.O. SP. KOMANADYTOWA

W związku z dynamicznym rozwojem do swojego magazynu w Radonicach pod Błoniem poszukuje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa kierowców
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Rejestracja przesyłek w systemie magazynowym
  • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej przyjęć i wydań towaru
  • Sporządzenie zleceń oraz protokołów załadunku/rozładunku/przeładunku
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie obsługi celnej

WYMAGANIA:

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz obrotu dokumentów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu połączona z bardzo dobrą organizacją pracy
  • Dokładność i systematyczność
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
W ZAMIAN:
  • Oferujemy stałą umowę o pracę
  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze
  • Krótką ścieżkę decyzyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy
 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i zawarcie w niej poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy