Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Magazynu

Media Expert

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przydzielanie zadań magazynierom

  • dbanie o prawidłowość list przewozowych

  • wyjaśnianie rozbieżności powstałych przy kompletacji towaru

  • realizacja zamówień w obrębie systemu

  • koordynowanie zadań systemowych dla magazynierów

  • tworzenie raportów na zlecenie przełożonego

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • dbałości o szczegóły i dokładności w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (14.00-24.00, 20.00-06.00)

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość systemów magazynowych – mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dobrą pensję zawsze na czas i atrakcyjny system premiowy

  • szansę na awans

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • obiady za złotówkę

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport dla dobrej formy

  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • obiad za 1 zł

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Mamy pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne

  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.

  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)

  • pomiar temperatury na wejściu

  • unikanie zgromadzeń

  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników

  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej

  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

- Nigdy nie mów ludziom, jak coś zrobić. Powiedz im, co zrobić, a oni zaskoczą cię pomysłowością – mawiał generał Patton. Uważasz podobnie? Lubisz pracować z ludźmi? A więc zostań naszym specjalistą ds. administracji magazynu.