Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji międzynarodowej z językiem angielskim i niemieckim

IIYAMA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowohucka 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IIYAMA Polska Sp. z o.o.

Nowohucka 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z klientami biznesowymi i wsparcie administracyjne niemieckiego oddziału firmy.

  • Wsparcie administracyjno-logistyczne związane z obsługą zamówień (przygotowywanie codziennych wysyłek, potwierdzanie dostępności towaru, tworzenie faktur, korekt, obsługa zgłoszeń klientów);

  • Współpraca z magazynem i firmami transportowymi w zakresie bieżących wysyłek i zwrotu towaru.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego;

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe.

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows oraz MS Office (Excel, Outlook), mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Microsoft Navision.

  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność strategicznego myślenia, samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz doskonałe zdolności organizacyjnych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu*;

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji światowej, w przyjaznym i profesjonalnym zespole;

  • Udział w międzynarodowych projektach, współpracę z klientami zagranicznymi (B2B) oraz innymi oddziałami firmy w Europie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

iiyama jest jednym z czołowych światowych producentów monitorów komputerowych i cieszy się stałym wzrostem na wysoce konkurencyjnym rynku IT (www.iiyama.com). Działalność firmy w Europie jest koordynowana z jej centrali w Holandii i jest wspierana przez spółki zależne we Francji, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii oraz oddział na Tajwanie.

Poszukujemy aktualnie Specjalisty ds. Administracji międzynarodowej z językiem angielskim i niemieckim, który dołączy do naszego do zespołu we Wrocławiu i będzie na co dzień wspierał działania naszego oddziału w Monachium. Na tym stanowisku będziesz odpowiadał przede wszystkim za wsparcie administracyjno-logistyczne naszych klientów B2B w Niemczech w zakresie obsługi zamówień.

Przewiń do profilu firmy

*tymczasowe stanowisko w ramach umowy na zastępstwo z możliwością przedłużenia.