Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Stora Enso Wood Products

Wolności 4

Murów (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na wskazanym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację procesów administracyjnych, w tym bieżące prowadzenie ewidencji pozaksięgowej, kontrola merytoryczna faktur i dokumentów pochodzenia drewna, fakturowanie sprzedaży, bieżące raportowanie i przygotowywanie danych do okresowych audytów.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym środowiska MS-Office

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka motywacja do pracy i precyzyjność przy realizacji zadań ukierunkowane na skuteczną realizację założonych celów w określonym terminie

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i powierzonych zadań

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Pozytywne nastawienie do rozwijania własnej wiedzy i kompetencji.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • Stałe wynagrodzenie, premię świąteczną oraz roczną uznaniową

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

Stora Enso Wood Products to czołowy dostawca nowatorskich rozwiązań na bazie drewna. Nasza gama produktów obejmuje wszystkie aspekty budownictwa, w tym wielkogabarytowe konstrukcje i komponenty drewniane. Oferujemy również różne rodzaje tarcicy i pelletów do stosowania w zrównoważonych systemach ogrzewania. Wood Products działa na całym świecie i ma ponad 20 jednostek produkcyjnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk aplikowania.

Szczegóły dotyczące ofert pracy dostępne pod nr tel.: +48 798 45 11 70.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.