Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji na Projekcie

PORR S.AO firmie

  • Duszniki-Zdrój
    Duszniki-Zdrój, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Biura Budowy
  • Wsparcie Kierownika Projektu i Kierownika Budowy oraz całego zespołu budowy od strony administracyjnej we wszystkich działaniach organizacyjnych przygotowania i prowadzenia projektu
  • Prowadzenie i nadzór nad całością obiegu dokumentacji na budowie (pomiędzy budową i kontrahentami oraz pomiędzy budową i centralą firmy) oraz archiwizowanie dokumentów
  • Obsługa spotkań i narad na budowie oraz obsługa urządzeń biurowych
  • Prowadzenie zakupów na potrzeby Biura Budowy
  • Współpraca z zespołem budowy
  • Sporządzanie notatek ze spotkań i narad

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowany kierunek budowlany)
  • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad
  • Znajomość zagadnień budowlanych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Zgorzelec, Karpacz, Zieleniec

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Specjalista ds. Administracji na Projekcie, Duszniki-Zdrój