Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji nieruchomości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kontor to nowy deweloper na wrocławskim rynku powierzchni biurowych. Pierwszą zrealizowaną inwestycją jest unikatowy biurowiec Krakowska 29. Projekt łączy loftowy, postindustrialny styl z wysokiej jakości materiałami i nowoczesnymi rozwiązaniami. To doskonałe miejsce zarówno dla firm poszukujących inspirujących przestrzeni, jak i tych, dla których liczy się prestiż i dobra lokalizacja. W związku z oddaniem budynku do użytku szukamy osób do działu administracji.

    Dołącz do naszego zespołu!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: 001/2018

    Zakres obowiązków:

    • monitorowanie procesu przygotowania nieruchomości na potrzeby wynajmu
    • nadzór nad codziennym funkcjonowaniem biurowca
    • koordynowanie prac firm zewnętrznych świadczących usługi sprzątania, ochrony i serwisów technicznych
    • weryfikacja dokumentacji formalno-prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości
    • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi najemcami
    • współpraca z zewnętrznymi agencjami pośredniczącymi w procesie najmu
    • przygotowywanie ofert najmu i pozyskiwanie najemców
    • wyszukiwanie firm i zbieranie ofert na usługi i serwisy oraz negocjowanie warunków
    • przygotowanie zestawień, analiz, planów i pism
    • wystawianie faktur sprzedażowych
    • monitoring płatności i windykacja

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze nieruchomości biurowych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość MS Office
    • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w przyjaznej atmosferze w nowo wybudowanym biurowcu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dowiedz się o nas więcej na stronie www.kontor.pl

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Kontor Sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Jednocześnie informujemy, że oferty bez wspomnianej klauzuli nie będą rozpatrywane.