Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

IPMB MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Nowy Targ

    Nowy Targ, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring oraz aktualizacja stanu magazynowego w systemie komputerowym,

  • Podstawowe obowiązki kadrowe - umowy o pracę, staże, zlecanie szkoleń BHP oraz badań lekarskich, dokumenta-cja rejestrująca godziny pracy pracowników oraz lista płac,

  • Koordynacja i realizacja zamówień kurierskich oraz kontrolę faktur firmy kurierskiej - przygotowanie listów przewo-zowych, etykiet, paragonów, dokumentów WZ itd.,

  • Obsługa wybranych klientów krajowych oraz monitowanie nieterminowych płatności od kontrahentów,

  • Sprawy organizacyjne biura – wydruk etykiet, metek, naklejek,

  • Dbanie o wyposażenie biura,

  • Zbieranie danych do sprawozdań BDO, KOBIZE i innych,

  • Opracowywanie i aktualizacja instrukcji (przy współpracy z grafikiem).

Nasze wymagania

  • Minimum 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – konieczne przy tworzeniu umów dla zagranicznych klientów i partnerów,

  • Znajomość pakietu MS Office oraz innych przydatnych narzędzi administracyjnych,

  • Wiedza administracyjna związana z tworzeniem umów, kontaktem z urzędami i partnerami biznesowymi,

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności komunikacyjne i asertywność,

  • Nastawienie na cel i rozwiązanie problemu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy w kierunku Office Managera

  • Życzliwą atmosferę, opiekę merytoryczną podczas wdrożenia

  • Elastyczne podejście w przypadkach losowych

IPMB MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

IPMB Management to agencja konsultingowa pomagająca klientom w takich obszarach marketingu jak budowa nowych produktów, wprowadzanie ich na rynek oraz przebudowa obecnych formuł biznesowych, by były jeszcze bardziej efektywne.

Aktualna rekrutacja odbywa się dla naszego klienta - rodzinnej firmy z Nowego Targu specjalizującej się w produkcji ogrodowych mebli z drewna giętego.

Przewiń do profilu firmy