Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

JD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Piastowska 3, Opole, Wschodnia 25, Opole

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej dla działalności Spółki:

  • Dokumentacja statutowa w uzgodnionym zakresie,

  • Administrowanie i rejestrowanie licencji, pozwoleń itp.

  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej:

  • Dekretowanie do poszczególnych pionów (działów) w celu kontroli merytorycznej,

  • Czuwanie nad obiegiem i terminowością obiegu dokumentów w Spółce,

  • Gromadzenie i przekazywanie do księgowości dokumentów finansowych, po uprzedniej kontroli kompletności opisów, dekretacji i wymaganych zatwierdzeń,

  • Prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej, oraz jej dystrybucja,

  • Odbieranie telefonów, udzielanie informacji i łączenie rozmów z kompetentnymi pracownikami,

  • Obsługa administracyjna Spółki:

  • Organizacja zakupów niezbędnych do obsługi biura i poszczególnych komórek funkcjonalnych (zaopatrzenie Spółki),

  • Czuwanie nad niezbędnymi do bieżącego funkcjonowania biura zapasami magazynowymi i stanem technicznym urządzeń biurowych,

  • Nadzór i organizacja spotkań i imprez firmowych,

  • Organizacja wyjazdów służbowych,

  • Nadzór i koordynacja działań w zakresie utrzymania czystości budynku biurowego oraz sprawności technicznej urządzeń i instalacji,

  • Prowadzenie kasy Spółki (rozliczanie delegacji, wypłacanie zaliczek i ich rozliczanie, prowadzenie raportu kasowego itp.),

  • Prowadzenie zagadnień promocji i reklamy Spółki oraz gospodarki materiałami reklamowymi,

  • Planowanie i nadzór nad wydatkami związanymi z funkcjonowaniem biura,

  • Zakupy środków BHP i ochrony osobistej według zapotrzebowania i zgodnie z obowiązującą procedurą oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie,

  • Prowadzenie korespondencji i niezbędnej dokumentacji i ich archiwizacja,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zakresu czynności i odpowiedzialności,

  • Współpraca z innymi pionami, zespołami i komórkami funkcjonalnymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie,

  • Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,

  • Spotkania integracyjne,

  • Świadczenia socjalne – bony, świąteczne paczki dla dzieci.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Praca od zaraz

Poszukujemy pilnie pracownika do pracy od zaraz.