Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji Personalnej

BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O NAS

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy nasza misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im
w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.
Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Pracuj z nami jako

TWOJE ZADANIA:

  • kompleksowo poprowadzisz tematy dotyczące administracji personalnej,
  • zadbasz o prawidłowe planowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • będziesz przygotowywać analizy i raporty dotyczące wskaźników zatrudnienia,
  • weźmiesz udział w projektach z obszaru HR i administracji biurem.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej,
  • znasz przepisy prawa pracy, swobodnie poruszasz się w MS Office i programach kadrowych,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, lubisz proponować nowe rozwiązania i pracować w zespole,
  • jesteś osobą o pozytywnej energii i chętnie rozmawiasz w języku angielskim

GWARANTUJEMY:

  • pracę w której możesz realizować swoje pomysły,
  • zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie;
  • zespół który sobie pomaga i w którym wszystko jest możliwe!

OFERUJEMY:

  • pracę w której wpływasz na kształt zespołu w szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy,
  • stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów odpowiadających oczekiwaniom naszych pracowników,
  • miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, tuż przy S8

Czekamy na kontakt od Ciebie. Wyślij swoje cv lub dane kontaktowe, poprzez przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że gwarantujemy poufność i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na ogłoszenie, przyjmujesz do wiadomości, ze Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z klauzulami zawartymi poniżej.

BARBORA – największy w krajach bałtyckich,
sklep internetowy sprzedający artykuły spożywcze
i drobną chemię gospodarczą – działa już w Warszawie.

Jako Klient – oszczędzasz z nami czas i pieniądze.

Jako Pracownik – bardzo dobrze zarabiasz i możesz rozwijać się wraz z rozwojem Barbora.

Ogłoszenie archiwalne