Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników tymczasowych, wystawianie dokumentów i zaświadczeń

  • Nadzór nad procesem zatrudnienia i prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Koordynowanie nowych pracowników, wsparcie w pierwszych dniach pracy

  • Weryfikacja ewidencji pracowniczych i rozliczanie czasu pracy

  • Obsługa systemu kadrowego

  • Raportowanie oraz przygotowywanie zestawień

  • Prowadzenie teczek osobowych, archiwizowanie dokumentacji pracowniczej

  • Współpraca z działem płac i innymi działami wewnętrznymi firmy

  • Budowanie długofalowej relacji z naszym klientem

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi kadrowej pracowników

  • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy

  • Znajomości przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr

  • Zainteresowania zagadnieniami z dziedziny HR

  • Umiejętności obsługi programu MS Excel

  • Umiejętności podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w największej na świecie firmie rekrutacyjnej

  • Pracę stacjonarną w miłej i kameralnej atmosferze

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń oraz stanowisko wyposażone w narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet medyczny Luxmed

  • Kartę sportową Multisport

  • System kafeteryjny i pakiet dodatkowych benefitów

  • Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy