Specjalista ds. Administracji Personalnej/ HR Administration Specialist

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Specjalista ds. Administracji Personalnej
/ HR Administration Specialist
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze? Do naszego biura w Warszawie szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. Administracji Personalnej.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo - płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy
  • Wprowadzanie danych do systemów HR-owych, w tym kadrowo – płacowego
  • Współpraca z dostawcą usług płacowych w zakresie obsługi kadrowej, rozliczania czasu pracy etc. pracowników Spółki
  • Kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy cywilnoprawne, ewidencja czasu pracy)
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia, w tym na potrzeby zewnętrznych instytucji
  • Wsparcie pracowników Spółki w zakresie zapytań z obszaru HR
  • Współpraca z managerami w zakresie realizacji działań w obszarze HR, takich jak: doradztwo w sprawach personalnych związanych z prawem pracy lub czasem pracy, zatrudnianiem, itp.

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, zasoby ludzkie)
  • Doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku – min. 2 lata
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programu TETA)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści, które na Ciebie czekają:

  • Interesująca i samodzielna praca w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie I ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)
  • Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

…i wiele więcej!

Mamy nadzieję, że już wkrótce powitamy Cię w Schneider Electric!

Korzyści jakie na Ciebie czekają:

  • Fundusz Socjalny: pożyczki i dopłaty okolicznościowe
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Opieka Medyczna
  • Premia uzależniona od Twoich osiągnięć
  • Bonus świąteczny i nagrody rzeczowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy