Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej i Płac

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa wskazanych jednostek biznesowych,

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,

  • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń, sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowywanie przelewów,

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • obsługa PPK,

  • nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich,

  • sporządzanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programu Teta Constelation.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy