Specjalista ds. administracji personalnej i płacowej

Apator Telemetria Sp. z o.o.

  • Portowa 13, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Portowa 13

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych, tj.: przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenia, umów o dzieło, aneksów, porozumień, wypowiedzeń oraz świadectw pracy

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników (kontrola ważności badań okresowych, szkoleń BHP)

  • Przygotowywanie list płac

  • Składanie deklaracji ZUS-owskich (DRA, ZUA, ZWUA, ZCNA)

  • Składanie deklaracji rozliczeniowych, zgłaszanie, wyrejestrowywanie pracowników PPK

  • Składanie deklaracji PFRON

  • Sporządzanie deklaracji PIT-11, PIT-4R

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (3lata)

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel

  • Wysokiej zdolności analitycznej

  • Samodzielności w realizacji zadań, zorientowania na realizacji celu

  • Umiejętności w zakresie budowania dobrych relacji z ludźmi

  • Umiejętności sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii

  • Możliwość zwiększania kompetencji zawodowych

  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefit systems, prywatna opieka medyczna LUXMED)

  • Możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Przewiń do profilu firmy