Specjalista ds. Administracji Personalnej i Wynagrodzeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-02
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-12-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Johann Jacobs i Egbert Douwes nie wiedzieli
gdzie skończy się ich podróż. Obaj wierzyli jednak,
że każdy zasługuje na kawę, którą kocha.

Jako wiodąca na świecie firma kawowa,

jesteśmy częścią życia milionów ludzi. Widoczni
w ponad 45 krajach, stanowimy zespół ponad 12 000 kawowych mistrzów.
Specjalista ds. Administracji Personalnej i Wynagrodzeń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz nadzór nad jej obiegiem,
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników,
  • weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowopłacowym,
  • nadzorowanie/prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności,
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac,
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie dokumentacji oraz prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, PFRON,
  • przygotowywanie raportów GUS,
  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich oraz okresowych szkoleń BHP,
  • administrowanie systemem benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • wsparcie pracowników w kwestiach kadrowych i płacowych,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

OCZEKIWANIA:

  • minimum roczne doświadczenie / praktyka w naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu akt osobowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego oraz rozliczania umów cywilnoprawnych,
  • swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel i Word,
  • życzliwość i profesjonalizm w komunikacji z klientem wewnętrznym,
  • wykonywanie zadań rzetelnie, dokładnie i radzenie sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość programu SAP, SOFTAR

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • Umowa o pracę
  • Miejsce pracy: Warszawa
JACOBS DOUWE EGBERTS PL Sp. Z o.o.
Ul. Taśmowa 7, Budynek C, 8 piętro, 02-677|Warszawa|Polska

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się