Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej

STS S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja czasu pracy, absencji, urlopów,

  • Obsługa systemów informatycznych,

  • Przygotowanie raportów i zestawień,

  • Monitoring ważności badań lekarskich,

  • Bieżąca obsługa administracyjna pracowników,

  • Koordynowanie procesów rekrutacji, zatrudnienia i szkolenia nowych pracowników.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, rzetelność,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy,

  • Samodzielność i zapał do zdobywania nowych umiejętności,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • Stałe wynagrodzenie i premie,

  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie,

  • Wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet benefitów,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

STS S.A.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Przewiń do profilu firmy