Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Capgemini Polska Sp. z o.o.O firmie

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Lublańska 38

Kraków

Kim jesteśmy?

Bycie jednym z nas to przede wszystkim stabilność zatrudnienia i ciągły rozwój między innymi wyjątkowymi ludźmi. Chcemy na partnerskich zasadach dzielić z Tobą naszym doświadczeniem. To, co nas wyróżnia to wyjątkowa atmosfera - dołącz do nas i sprawdź sam.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki. Jedna z naszych jednostek biznesowych to Business Services. Tworzą ją wizjonerzy, świadczący naszym międzynarodowym klientom usługi z obszarów takich jak HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, czy transformacja biznesowa.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz krótkie wideo: https://youtu.be/K8v_UJ7CH8c

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub  odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska) i sprawdź, kiedy organizujemy następne Dyżury Rekrutacyjne. Podczas nich, będziesz mógł porozmawiać z naszymi rekruterami bezpośrednio przez Facebookowy Messenger.

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Przygotowanie dokumentów zwiazanych z zatrudnieniem pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • Zgłaszanie pracowników do ZUS oraz przygotowywanie danych do listy płac
  • Udział w projektach i inicjatywach HR

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • 2 lata doświadczenia pracy w dziale kadrowym
  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office - w szczególności programu EXCEL
  • Dobrej organizacji pracy oraz dokładności

Dużym plusem, choć nie koniecznością będzie także:

  • Znajomości programu kadrowo płacowego TETA
  • Znajomość programu Płatnik oraz SAP HR

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:

  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji
  • Platforma NEXT z darmowym dostępem do TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).
  • Elastyczne planowanie kariery, dzięki mnogości ról z różnych obszarów.

Naszą legendarną atmosferę:

  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne kluby zainteresowań i dostęp do inicjatyw, które pozwalają nam zmieniać świat. Chętnie zaczynamy dzień od wspólnej kawy - nawet jeśli możemy ją wypić tylko wirtualnie! Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony od samego początku Twojego zatrudnienia.
  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie i infolinię StayWell.
  • Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy MyBenefit.
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.
  • Darmową kawę, mleko, wodę i herbatę.

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.

Ogłoszenie archiwalne