Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej

FM LogisticO firmie

  • ul. Tarczyńska 111A, 96-320 Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jakie zadania przed Tobą?

  • Realizacja i nadzór nad procesami związanymi z administrowaniem danymi personalnymi;
  • Nadzór nad poprawnością rozliczania czasu pracy;
  • Rekrutacja Pracowników;
  • Sporządzanie raportów i analiz;
  • Aktywny udział w organizacji i realizacji działalności socjalnej;
  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi, niezbędna do realizacji zadań HR.

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Znajomość prawa pracy;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu.

Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm logistycznych w Europie;
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szereg benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy Tarczyńskiej 111A w celu realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy