Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji Personalnej

  • Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma z branży usług telekomunikacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku, wchodząca w skład międzynarodowej grupy kapitałowej poszukuje nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn (pow. pruszkowski) (okolice)
Region: mazowieckie

Zakres zadań:

  • Bieżąca obsługa pracowników w zakresie kadrowym
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia)
  • Prowadzenie akt personalnych zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych)
  • Weryfikacja i korekta zgodności danych w systemach HR
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i firmą payrollową
  • Monitorowanie statusu szkoleń BHP oraz monitorowanie i wystawianie skierowań na badania lekarskie (wstępne, okresowe)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych
  • Organizacja szkoleń oraz imprez kulturalno-integracyjnych
  • Realizowanie bieżących zadań biurowo-administracyjnych Zespołu HR

Poszukiwane doświadczenie i kompetencje:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne lub związane z HR)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość i stosowanie przepisów: Kodeksu Pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel – tabele przestawne, zaawansowane funkcje np. wyszukaj pionowo)
  • Znajomość zagadnień administracji kadrowej
  • Doskonała organizacja pracy oraz koordynacja wielu zadań
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Sumienność, rzetelność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Znajomość systemu Teta Constellation będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Rzetelne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, opieka medyczna, karta Multisport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej