Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Zignago Vetro Polska S.A.O firmie

Zignago Vetro Polska S.A.

Osadnicza 8

Trąbki (pow. garwoliński)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy

  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo – płacowym

  • Ewidencjonowanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie)

  • Sporządzanie raportów kadrowo– płacowych oraz analiza poszczególnych wskaźników

  • Nadzór nad systemem Rozliczenia Czasu Pracy

  • Aktywne wsparcie działu w sporządzaniu listy płac

  • Udzielanie wsparcia merytorycznego z zakresu prawa pracy i wewnętrznych regulaminów

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej firmy o rozbudowanej strukturze

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy oraz regulacji kadrowo-płacowych

  • Sumienność i skrupulatność

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz analityczne

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności pakietu Excel

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

  • Szkolenia, w tym językowe

  • Benefity

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Przewiń do profilu firmy