Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej

AkzoNobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 50

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z cyklem życia pracownika w organizacji (tj. nawiązanie stosunku pracy, zmiana warunków zatrudnienia, rozwiązanie stosunku pracy).

  • Przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy, pism, zaświadczeń oraz raportów na potrzeby organizacji.

  • Odpowiedzialność za prawidłowość oraz aktualizację danych HR w systemach informatycznych (m.in. SAP Success Factors).

  • Procesowanie zgłoszeń pracowników, udzielanie odpowiedzi na pytania zarejestrowane w systemie Service Now zgodnie z SLA.

  • Obsługa administracyjna benefitów.

  • Koordynowanie procesu zatrudniania cudzoziemców oraz pośredniczenie między pracownikami a podmiotem realizującym czynności administracyjne przed urzędem.

  • Udział w projektach doskonalenia procesów i narzędzi HR.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość polskiego prawa pracy.

  • Wykształcenie wyższe (Licencjat/Magister).

  • Umiejętność interpretacji i stosowania polityk, procedur HR.

  • Silne umiejętności komunikacji interpersonalnej i pewność efektywnej pracy na wszystkich poziomach organizacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarównie w mowie i w piśmie

  • Znajomość zagadnień naliczania wynagrodzeń.

To oferujemy

  • Premia roczna.

  • Dodatkowa premia operacyjna

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Opieka zdrowotna LuxMed, członkostwo Multisport, dodatkowe ubezpieczenie

  • Platforma edukacyjna (w tym Percipio)

  • Warsztaty dobrego samopoczucia.

  • Program Mentoringowy (YAM).

  • Wydarzenia integracyjne

  • Inicjatywy CSR

We’ve been pioneering a world of possibilities to bring surfaces to life for well over 200 years. As experts in making coatings, there’s a good chance you’re only ever a few meters away from one of our products. Our world class portfolio of brands – including Dulux, International, Sikkens and Interpon – is trusted by customers around the globe. We’re active in more than 150 countries and have set our sights on becoming the global industry leader. It’s what you’d expect from the most sustainable paints company, which has been inventing the future for more than two centuries.

Przewiń do profilu firmy