Oferta pracy

Specjalista ds. administracji personalnej

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteś osobą otwartą na innych i zorganizowaną? Lubisz pracę z ludźmi i nie brakuje Ci zaangażowania?

Dołącz do nas!

Specjalista ds. administracji personalnejNumer ref.: /590/10/2020/IJ/58540

zadania

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników tymczasowych do zatrudnienia;
  • obsługa administracyjna pracowników tymczasowych;
  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientem, kandydatami, pracownikami;
  • przygotowywanie raportów/danych/zestawień;
  • praca w systemie SAP oraz w innych systemach używanych w naszej organizacji.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy;
  • samodzielności oraz komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole, jak również pod presją czasu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 do 17:00;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (min. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej, bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego + dofinansowanie do nauki tego języka z lektorem);
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy);
  • szansę na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy