Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji personalnej

FCC Polska Sp. z o.o.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników, w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i pozostałych dokumentów zgodnie z przepisami kodeksu pracy

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz urlopów

  • prowadzenie spraw dotyczących badań lekarskich oraz obowiązkowych szkoleń BHP

  • wsparcie w dziedzinie organizacji szkoleń – podstawowych zgodnych z przepisami prawa, jak i dodatkowych związanych z rozwojem

  • wprowadzanie do systemów informatycznych danych osobowych i danych dotyczących ewidencji czasu pracy pracowników

  • współpraca z kierownikami jednostek lokalnych w zakresie rozwiązywania bieżących spraw pracowniczych

  • aktywny udział w organizacji procesów rekrutacji

  • wsparcie dla dyrektora działu HR w przygotowywaniu raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe na poziomie min. licencjackim

  • min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • doświadczenie w pracy z systemami HRIS

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów

  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w otwartym zespole współpracowników

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • darmowe lekcje języków obcych

  • silne i dynamiczne wsparcie międzynarodowej firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko: Specjalista ds. administracji personalnej

Przewiń do profilu firmy