Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

INFRAPAVE sp. z o.o.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola kosztów na kontraktach

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompletności danych, optymalizacji i kontroli wyników

  • Raportowanie do Zarządu kosztów brygad roboczych wraz ze statystykami

  • Obieg faktur kosztowych oraz ich opisywanie

  • Rozliczanie paliwa na podstawie DKV

  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca, kalkulacje i analizy

Nasze wymagania

  • Ciekawość i motywacja do rozwoju, gotowość do pracy w nadgodzinach

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, wyciągania wniosków oraz ich prezentacji

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz dużą samodzielność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania młodym zespole

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach organizacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania

O nas

Infrapave Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku betonowania ślizgowego w budownictwie drogowym. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii, a nasz sprzęt należy do najnowszej generacji maszyn budowlanych. Naszym podstawowym celem jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią najlepsze jakościowo i trwałe efekty naszych usług. Realizujemy kontrakty na największych budowach w całej Polsce.