Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

MBL POLAND Sp. z o.o.O firmie

MBL POLAND Sp. z o.o.

Sulejowska 45

Piotrków Trybunalski

Firma MBL a/s powstała w 1988 roku i jest wiodącym producentem oraz dostawcą produktów dla przemysłu rehabilitacyjnego. Nasze towary są sprzedawane do ponad 35 krajów na całym świecie.
Główna siedziba Grupy MBL mieści się w Danii, posiadamy zakłady produkcyjne w Polsce i w Chinach.
Obecnie w całej grupie MBL zatrudniamy ponad 1300 pracowników, w tym 500 osób w Polsce.

Do naszego Zakładu w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i obsługa spotkań oraz podróży służbowych
  • Planowanie i organizacja zakupów w zakresie wyposażenia biur oraz zaplecza socjalnego
  • Prowadzenie magazynu środków ochrony indywidualnej oraz artykułów biurowych
  • Obsługa administracyjna biura Zarządu
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz informacji
  • Wsparcie administracyjne działu HR

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Samodzielność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna Medicover lub pakiet sportowy OK System
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania wraz z oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.mbl.dk

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy