Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji płac (kadry i płace)

De Heus Sp. z o.o.

  • Lotnicza 21B, Łęczyca
    Łęczyca, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lotnicza 21B

Łęczyca

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi regulaminami

  • Terminowe rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowników

  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do urzędów administracji publicznej

  • Koordynacja zarządzania flotą samochodową

  • Prowadzenie analiz i raportów z zakresu administracji kadrowo-płacowej

Nasze wymagania

  • Min 2-3 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac na samodzielnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe administracja, ekonomia, finanse

  • Praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętności analityczne, dokładność, umiejętności organizacyjne.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość systemu Optima

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

  • Atmosfera wsparcia w zgranym i przyjaznym zespole

  • Program wdrożenia i adaptacji

  • Szanse na rozwój i otwartą ścieżkę kariery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Służbowy laptop do użytku prywatnego

De Heus Polska to:

-ekspert żywienia zwierząt

-wsparcie hodowców w rozwoju

-troska o zrównoważoną produkcję

-11 zakładów produkcyjnych

-ponad 800 zaangażowanych pracowników

www.deheus.pl

Przewiń do profilu firmy