Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Polis Grupowych

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Atrium 1

Warszawa

Specjalista ds. Administracji Polis GrupowychNumer ref.: ADMIN/GB/07/2020

Opis stanowiska:

  • posprzedażowa obsługa umów ubezpieczeń grupowych przydzielonych firm, zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • kontakty z klientami korporacyjnymi,
  • udział w procesie wypłaty świadczeń,
  • przygotowywanie naliczeń składek ubezpieczeniowych,
  • przygotowywanie raportów i dokumentów,
  • udział w projektach ogólnofirmowych.

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w obsłudze ubezpieczeń grupowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość programów MS Office, a szczególnie MS Excel,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego,
  • wysoką kulturę osobistą i uczciwość.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 11.08.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy