Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

SMART DEVELOPMENT GROUPO firmie

SMART DEVELOPMENT GROUP

Garbary 95

Poznań

SMART Development Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa poszukuje praktykanta/pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowo-księgowej dla biura rachunkowego,
  • wystawianie faktur kosztowych oraz gromadzenie przychodowych,
  • koordynacja płatności,
  • obsługa administracyjna biura,
  • wsparcie działu nieruchomości przez m. in.:
    • administrowanie internetowymi ogłoszeniami sprzedaży,
    • pozyskiwanie i selekcjonowanie ofert od kontrahentów oraz sporządzanie umów,
    • koordynację procesu podziałów geodezyjnych nieruchomości,
    • pozyskiwanie dokumentów do sprzedaży z odpowiednich instytucji (Urzędy Gmin, Starostwa Powiatowe).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Pakietu Microsoft (Word, Excel),
  • umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na zdobywanie nowej wiedzy,
  • dokładność i sumienność,
  • samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji pracy,
  • duże poczucie odpowiedzialności,
  • znajomość zagadnień z zakresu nieruchomości będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą i różnorodną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w miłej atmosferze, w młodym i energicznym zespole,
  • możliwość ciągłego rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość związania się z Firmą na dłuższy czas,
  • wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu oraz wdrożenie do wykonywanych obowiązków.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy