Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

TEB Edukacja sp. z o.o.O firmie

TEB Edukacja sp. z o.o.

Aleja Niepodległości 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa firmy w zakresie dostawy mediów oraz usług w tym telekomunikacyjnych

  • zamawianie i zakup telefonów

  • przygotowywanie dokumentów, umów i ich negocjacje

  • rozliczanie faktur (m.in. dot. telefonów, Internetu, samochodów)

  • obsługa ubezpieczeń spółki, w tym obsługa zgłoszeń o szkodach

  • wsparcie działu w zakresie obsługi nieruchomości (umowy, remonty)

  • obsługa samochodów służbowych (m.in. w zakresie przeglądów okresowych i napraw)

  • realizacja pozostałych prac administracyjnych występujących w dziale

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe – mile widziane

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w wielu projektach jednocześnie

  • sumienność, rzetelność i otwartość

  • umiejętności negocjacyjne

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość MS Office

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego, karty MultiSport

  • dodatkowe dni wolne

  • nagrody roczne

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście. Chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas: www.teb.pl www.edicon.pl

Przewiń do profilu firmy