Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Macrix Polska Sp. Z o.o. World Services Sp.K.O firmie

  • Marcelińska 90, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Macrix Polska Sp. Z o.o. World Services Sp.K.

Marcelińska 90

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu ERP Enova (m. in. obsługa zamówień i faktur zakupowych, wystawianie faktur sprzedażowych)

  • Koordynacja komunikacji i obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (wysyłanie, odbieranie, dystrybucja i archiwizacja)

  • Współpraca z biurem rachunkowym

  • Obsługa sekretariatu

  • Bieżące prace biurowe oraz wsparcie w zarządzaniu biurem

  • Monitorowanie należności oraz zobowiązań firmy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowana specjalność: ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętności analityczne, precyzja i dokładność

  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu

  • Otwartość na naukę, rozwój i nowe technologie

To oferujemy

  • Komfortowe środowisko pracy w międzynarodowej firmie, w nowoczesnym biurowcu

  • Pracę w młodym, otwartym i pełnym pasji zespole,

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia, budżet szkoleniowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Karty Multisport, pakiety medyczne LuxMed, ubezpieczenie grupowe NN

  • Spotkania integracyjne

  • Telefon i komputer służbowy

  • a także nielimitowaną pyszną kawę i herbatę : )

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy międzynarodową firmą technologiczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, tworzącą oprogramowanie automatyzujące oraz optymalizujące procesy produkcyjne, magazyny wysokiego składowania i inne gałęzie przemysłu, w projektach o skali światowej. Poza kompleksową realizacją projektów softwareowych, produkujemy autorskie urządzenia dla profesjonalistów z branży sportów motorowych (www.race-navigator.com).

Przewiń do profilu firmy