Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

Totalizator SportowyO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współudział w opracowywaniu planów zakupów i kosztów Oddziału,
  • opracowywanie i realizację postępowań zakupowych (zakupy materiałów i wyposażenia),
  • współudział w prowadzeniu ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz spraw dotyczących likwidacji majątku,
  • likwidację szkód, prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem mienia w Oddziale,
  • negocjowanie umów i warunków wykonania zleceń z wykonawcami,
  • obsługę elektronicznego obiegu dokumentów w zakresie opisywania faktur,
  • prowadzenie ewidencji związanej z telefonami komórkowymi użytkowanymi przez pracowników Oddziału.

Nasze wymagania

  • szukamy osób, które: mają doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znają podstawy prawa niezbędnego do realizacji zadań,
  • mają doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań zakupowych oraz zawieraniu umów,
  • mają wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • posiadają praktyczną znajomość pakietu MS Office,
  • są samodzielne i odpowiedzialne w realizacji powierzonych zadań,
  • są nastawione na współpracę,
  • posiadają doświadczenie w obszarze likwidacji szkód ubezpieczeniowych (mile widziane),
  • mają prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. administracji, Poznań