Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

EURO LED sp. z o.o.O firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Strzeszyńska 33
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EURO LED sp. z o.o.

Strzeszyńska 33

Poznań

Euro Led® to ludzie.

Od początku istnienia jesteśmy wierni tej zasadzie. Tworzymy zróżnicowany zespół ludzi o różnych pasjach, zainteresowaniach, poglądach, doświadczeniu, a łączy nas jedno: maksymalny profesjonalizm.

Wprowadziliśmy na rynek 10 000 000 metrów taśmy LED, współpracujemy z ponad 250 firmami w kraju i za granicą, a także bierzemy udział w licznych wystawach targowych.

Obowiązki:

  • prowadzenie prac administracyjnych firmy,
  • obsługa klientów w zakresie operacji w programie Subiekt GT,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami mających na celu dbanie o obsługę administracyjną,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Kwalifikacje:

  • biegła znajomość obsługi programu Subiekt GT
  • doświadczenie w handlu i chętnie w branży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • komunikatywność i zapał do pracy,
  • miła aparycja, dokładność i sumienność,
  • dobre umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • elastyczność i wytrwałość,

Nasza oferta:

  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę na samodzielnym stanowisku pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na pełny etat - umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premiowy,

Ogłoszenie archiwalne