Specjalista ds. Administracji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni Spółka Komandytowa

    Kancelaria

    JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni Spółka Komandytowa

    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje

    zaangażowanej, bardzo skrupulatnej oraz doświadczonej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: 02/2016/om

    Zadania na stanowisku:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • zarządzanie i koordynowanie administracją Kancelarii, w tym w szczególności pracą jej sekretariatu;
    • przygotowanie bieżących raportów oraz zestawień finansowych;
    • wystawianie faktur;
    • strukturyzację oraz kontrolę wydatków Kancelarii;
    • wsparcie administracyjne/organizacyjne dla całego Zespołu;
    • rejestrowanie danych w systemie wewnętrznym Kancelarii;
    • zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacja;
    • bieżące zaopatrzenie;
    • współpracę z usługodawcami Kancelarii w zakresie dostaw usług niezbędnych do jej prawidłowego i niezakłóconego funkcjonowania;
    • terminową realizację zobowiązań Kancelarii;

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • skrupulatności i dokładności;
    • dobrej znajomości środowiska MS Office;
    • umiejętności utrzymywania porządku i ładu we własnym otoczeniu;
    • umiejętności pracy pod presją czasu;
    • bardzo wysokiej kultury osobistej oraz miłej aparycji;
    • chęci samodoskonalenia;
    • samodzielności.

    Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • pracę w doświadczonym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
    • udział w ciekawych projektach prowadzonych przez Kancelarię;
    • bardzo przyjazną atmosferę pracy.

    W tym miejscu chcielibyśmy sprawdzić czy faktycznie jesteś osobą skrupulatną, dlatego też prosimy abyś przesyłając do nas swoją aplikację w treści wiadomości wpisał/-a w dowolnym miejscu hasło „JLSW Office”.

    CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.