Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Pasjonatów 65

Poznań

50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy codziennie dają z siebie wszystko. Wierzymy, że to pasja, zaangażowanie, praca zespołowa i odpowiednie zarządzanie zespołami oraz procesami sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym bycie szefem polega na inspirowaniu innych do działania, dołącz do zespołu do DHL Express, jako:
Specjalista ds. AdministracjiNumer ref.: Miejsce pracy: Zakrzewo
Zadania, które na Ciebie czekają to:
  • badanie potrzeb i koordynacja usług serwisowych związanych z funkcjonowaniem biura (serwis techniczny, sprzątanie, kontrola dostępu, ochrona obiektu)
  • rozliczanie kosztów eksploatacyjnych biura, tworzenie i planowanie zamówień oraz rozliczeń
  • koordynacja ewidencji, napraw usterek , przeprowadzek , prac techniczno - remontowych na terenie biura
  • prowadzenie zestawień i raportów w zakresie spełnienia wymagań prawnych dla obszarów dotyczących energii, środowiska oraz BHP
  • ewidencja obsługi pocztowej i kurierskiej
  • współpraca z innymi funkcjami oraz dostawcami

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • znasz przepisy z zakresu Ochrony Środowiska, BHP
  • doskonale organizujesz swoją pracę i jesteś komunikatywna/-y
  • myślisz analitycznie i posiadasz orientację na efektywność kosztową oraz planowanie długoterminowe
  • znasz język angielski na poziomie min. B1
  • znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel
  • posiadasz doświadczenie w pracy projektowej - to będzie dodatkowy atut
  • znasz programy graficzne (preferowany AutoCad) - to będzie dodatkowy atut

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • przyjazny i zgrany zespół
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • międzynarodowy program rozwojowy
  • unikalny program doceniania pracowników
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy