Oferta pracy

Specjalista ds. administracji produkcji

Smurfit Kappa PolskaO firmie

Smurfit Kappa Polska

Niepodległości 4

Drezdenko

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z kurierami,

  • Przyjmowanie faktur i prowadzenie dokumentacji ruchów materiałowych w systemie SAP,

  • Współpraca z kierownikami produkcji w zakresie ewidencji szkoleń pracowników, monitorowanie terminowości ich przeprowadzania.

  • Umawianie badań okresowych pracowników

  • Rozliczanie i ewidencja odzieży roboczej dla pracowników

  • Zamawianie i rozliczanie posiłków, współpraca z firmą cateringową

  • Prowadzenie działań z zakresu komunikacji pracowniczej

  • Organizacja spotkań na terenie biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność

  • Dyskrecja

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia współpracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, fundusz socjalny)

  • Profesjonalny system szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym, a także systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów w: Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy