Oferta pracy

Specjalista ds. administracji projektami inwestycyjnymi OZE

RESPECT ENERGY S.A.

  • Mieszka I 7, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mieszka I 7

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie projektami inwestycyjnymi, w szczególności projektami budowy odnawialnych źródeł energii

  • Prowadzenie oraz koordynowanie procedur administracyjnych (m.in. uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych i uzgodnień)

  • Współpraca z organami administracji publicznej

  • Sprawdzanie, koordynowanie i kontrola trwających procedur projektowych

  • Prace bieżące i współpraca z innymi działami firmy w tym z podwykonawcami i administracją

  • Prowadzenie dokumentacji projektów inwestycyjnych

  • Prowadzenie biura budowy – projektów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, teletechnicznych, współpracy z projektantami i wykonawcami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, MS Project, AutoCAD

  • Ugruntowana wiedza z zakresu budowy odnawialnych źródeł energii

  • Wykształcenie wyższe

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;

  • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym);

  • Umowę o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy