Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji (PUDO)

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów Sieci PUDO

  • monitorowanie i raportowanie pracy PaczkoPunktów (m.in. weryfikowanie stanów magazynowych, aneksów, umów, godzin pracy)

  • tworzenie raportów kontrolnych

  • odpowiadanie na korespondencję pocztową i mailową

  • weryfikacja i aktualizacja poprawności danych, wprowadzanie umów do systemu

  • rejestracja, obsługa i archiwizacja dokumentów

  • nadzorowanie pracy PaczkoPunktów pod względem przestrzegania procedur

  • uczestnictwo w nowych projektach

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność poruszania się w wielosystemowym środowisku pracy

  • samodzielność w działaniu i inicjatywa

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy