Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

PRZETWÓRSTWO STALI - BT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Opoczyńska 8
    Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRZETWÓRSTWO STALI - BT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opoczyńska 8

Rawa Mazowiecka

Spółka jest wiodącym w kraju dystrybutorem wyrobów hutniczych, w związku dynamicznym rozwojem działu produkcji poszukuje:

Opis stanowiska:

- Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych

- Przygotowywanie zamówień do dostawców

- Awizacje/upoważnienia odbiorów od dostawców

- Poprawne, terminowe wystawianie i ewidencjonowanie faktur

- Prawidłowe wprowadzanie dokumentów magazynowych ( PZ, PW, RW, FV)

- Prowadzenie rozliczeń gotówkowych

- Udział w prowadzeniu biura zarządu

Wymagania:

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Dokładność, sumienność w zakresie wykonywanych zadań

- Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

- Umowa o pracę

- Praca na pełen etat

- Praca w miłej atmosferze

-szkolenia zawodowe

Ogłoszenie archiwalne