Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.O firmie

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Sempertrans Bełchatów to firma produkująca taśmy przenośnikowe. Nasz zakład należy do branży chemicznej, jesteśmy częścią austriackiej grupy Semperit, która specjalizuje się w produktach gumowych od prawie 200 lat.

Zadania

  • przygotowywanie wewnętrznych aktów normatywnych spółki
  • nadzór nad kompletnością i aktualnością dokumentacji spółki w tym archiwum umów
  • koordynowanie współpracy z kancelariami prawnymi
  • koordynowanie firm zewnętrznych z zakresu: ochrony, sprzątania, utrzymania terenów zielonych
  • koordynowanie wszystkich tematów związanych z organizacją przestrzeni biurowej

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny
  • nastawienie na rozwój zawodowy pracownika
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • samodzielność w działaniu

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe z kierunku prawo i/lub administracja
  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu biurem
  • wiedza z zakresu prawa spółek cywilnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

aplikuj do Sempertrans i bądź częścią naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy